2009/03/11

Спорт. Здорове майбутнє УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ.

Ми повинні поставити справу таким чином, щоб кожна молода людина присвячувала щоденно мінімум одну годину до обіду та одну годину увечері різноманітним видам спорту та гімнастики. При цьому в жодному разі не варто відмовлятися від одного важливого виду спорту.
  В колах, так званого, „освіченого” суспільства доводиться чути на цей рахунок абсолютно неймовірні нісенітниці. Якщо молода людина вчиться танцювати та бути клаберами і потім цілими днями займається релаксацією, то це вважається чимось почесним.
А от якщо вона навчається силовими єдиноборствами, то це видається чимось грубим. Ми не знаємо жодного іншого виду спорту, який би в такій же мірі виробляв у людини здатність нападати, здатність блискавично приймати рішення і який взагалі в тій же мірі сприяв би загартовуванню організму і характеру.
  Якщо два молодих чоловіки вирішують той або інший конфлікт за допомогою кулаків, то це аж ніяк не більш грубо, ніж якби вони вирішували це за допомогою заточених шматків заліза. Якщо людина на яку напали, захищає Україну, свою землю, сім’ю, дівчину за допомогою власних кулаків, то це не менш благородно аніж втекти або звати міліціонера.
  Український здоровий хлопчик повинен з дитинства навчитися гідно витримувати побої. Нехай „великорозумники” з цього приводу підіймуть крик, що ми проповідую щось дике. Завдання нашої держави буде полягати не в тому, щоб виховувати цілі колони жалюгідних „естетів” і фізичних дегенератів. Наша держава бачить свій ідеал не в „поважному” обивателі і не в „святенницькій” старій діві; наш ідеал чоловіка – відображення мужності, сили та розуму; наш ідеал жінки – щоб вона була в змозі народжувати нам нове покоління здорових українських дітей.
  Спорт потрібен нам не лише для того, щоб виховувати окремих сильних і сміливих людей, але й для того щоб загартовувати наших дітей і готувати їх до того, щоб вони вміли спокійно витримувати, якщо потрібно, і несправедливі удари долі.
  Якби весь наш верхній керівний шар Українського суспільства навчався не лише гарним манерам, а замість цього, як слід, повчився б, скажімо, боксу, тоді у нас стала б неможливою сумнозвісні прояви різни сепаратних виродків та подібна до них наволоч, які зараз пробують зіштовхнути брата-на-брата, українця-на-українця. Якщо всі ці відброси мають успіх, то це пояснюється не енергією і рішучістю цих „творців” революції, а лише жалюгідною безхребетністю тих, хто керує державою і на кому лежала відповідальність за неї. У тому-то й біда, що наші «ідейні керівники» мають так зване „духовне” виховання. Ось чому вони виявилися абсолютно безсильними в той момент, коли супротивна сторона застосувала силу.
  Після сказаного вище, ні в кого не виникне здивування з приводу того, що в середовищі Українських націоналістів з початку дев’яностих років минулого сторіччя і по сьогоднішній день спортом, вважається бокс, самбо, рукопашний бій, бойовий гопак, та східні єдиноборства. В Україні завжди називалися Справжніми Чоловіками лише ті особи чоловічої статті, що могли захистити Україну, Українську Націю та себе і свою родину. 
Україна уже в Новітній Час подарувала світові плеяду видатних бійців. 
  Ми, Українці, завжди вміли добре битися. Свідченням цьому є величезна кількість Українських чемпіонів з силових єдиноборст що підкорили світові вершини.
Сказавши „А” необхідно казати і „Б”. Отже серед Українських націоналістів – це, безсумнівно, боротьба! Популярністю користуються всі олімпійські види: класична (греко-римська) і вільна боротьба, дзюдо, а з неолімпійських - самбо. 
  Дуже важливо уже змалечку привчати дітей до занять спортом. У віці 6-7 років потрібно віддавати їх до секцій плавання або гімнастики. Це зміцнить їхнє здоров’я і сприятиме гармонійному розвитку. У віці 9-11 років хлопчиків необхідно переводити до секцій боксу або інших силовмх єдиноборст – це допоможе вирости їм сильними і мужніми Чоловіками, здатними постояти за себе і своїх близьких у різних важких життєвих ситуаціях.
  Що стосується занять боксом, то, як свідчить практика, достатньо позайматися всього лише 6-8 місяців для того щоб поставити удар і напрацювати дві-три нехитрі комбінації. Цього багажу цілком достатньо, щоб без проблем розібратися на вулиці з парою п’яних виродків або відправити на інвалідність здоровенного гопника (за умови, що гопник сам не займався боксом). Для початку занять силовими єдиноборствами годиться будь-який вік – ставати Чоловіком ніколи не пізно!
  І ще, стосовно дітей – одружуйтеся якомога раніше і заводьте якомога більше дітей. Українська народна традиція завжди прихильно ставилися до ранніх шлюбів та великої родини. Жодні гроші і жодна срана „кар’єра” не замінять Щастя мати велику і дружну сім’ю. 
  Дорослій людині, в якої є сім’я та важка робота, буває дуже складно знайти час на щоденні заняття спортом. В такому разі Вам варто обмежитися відвідуванням тренажерного залу. Як переконливо доводять результати досліджень в області спортивної фізіології, для того щоб стабільно збільшувати силу і розмір м’язів, достатньо тренуватися всього два рази на тиждень (скажімо вівторок і субота) по 60 хвилин. Звісно, це не те саме, що професійні щоденні заняття силовими видами спорту, але, тим не менш, це зробить Вас на порядок сильнішим за людину, яка взагалі не займається спортом.
  Жителям сіл і невеличких містечок, а також всім людям, що мають обмаль часу або обмаль коштів для тренувань рекомендуємо займатися гирьовим спортом.
 
  Сильна Нація - Сильна Україна ! 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.